VIDEO: Po Maroku zatúžite. Staroveký orient tu stále žije!

0

Šikovný filmár sa túlal po Maroku. V štyroch mestách našiel históriu, ktorá prežila dodnes!

Leonardo Dalessandri počas svojho pobytu v Maroku navštívil mestá Marrákeš, malebné Essaouira, Fél el-Báli a najväčšie mesto krajiny Kasablanka. Šikovný filmár z tejto africkej krajiny nemôže priniesť iné ako nádherné zábery. Ibaže Leonardo chcel viac než len oku lahodiace video. Rozhodol sa preto zaznamenané ruchy a šumy použiť ako rovnocenného partnera pohyblivým obrázkom. Výsledok? Veď posúďte vy. Dajte si však pozor, aby ste sa neprichytili pri bookovaní leteniek do Maroka.

Idete do Maroka? Rozhodne sa vyhnite novodobým letoviskám. Navštívte napríklad už spomenuté mestá, v ktorých nasajete jedinečnú atmosféru, objavíte tajomný ruch a budete sa cítiť akoby ste cestovali v čase. Cestovná kancelária nie je podmienkou. Na vlastnú päsť túto krajinu precestuje bez problémov a bezpečne. Maroko však nie je len o mestách. Obrovským zážitkom pre vás bude púšť a pre milovníkov turistiky je takmer povinnosťou Vysoký Atlas. Najvyšším vrchom Maroka je Jebel Toubkal, 4 167 m n.m. Na vrchol vedie nenáročný chodník.

Sledujte Leonarda Dalessandriho na Facebooku.

zdroj: vimeo.com foto: reprofoto vimeo.com

Komentáre

komentáre

About Author

Rád objavujem nové miesta, krajiny. Život je najkrajší, keď odchádzam. Keď som na ceste späť? Radšej premýšľam na ďalším odchodom.

Pin It on Pinterest

Zdieľať túto stránku