VIDEO: Cestovateľský film z Japonska vás prinúti vycestovať!

0

Cestovateľský film Vincenta Urbana z trojtýždňového tripu Japonskom je masterpiece! Precestoval všetky veľké, no aj množstvo malých, miest. 

Upozornenie hneď na úvod. Ak po tomto videu zbadáte akékoľvek letenky do Japonska bez váhania ich kúpite. Aj keby ste mali byť dva týždne o suchých rožkoch a čistej vode. Dynamika, nápad, nádherné zábery, neuveriteľká krajina, moderna verzus tradícia. To všetko sa vošlo do kúsok viac ako štyroch minút.

Autorom tohto cestovateľského videa je Vincent Urban. Zrejme neprekvapí, že New Yorčan, pôvodom však Nemec, je profi kameraman. Video vzniklo po trojtýždňovom vlakovom tripe Japonskom v roku 2015. Vincent spolu s kamarátmi navštívili Tokio, Osaku, Hirošimu a Kyoto. Tiež nevynechali množstvo mestečiek cestou, no zapamätať si ich názvy je vraj ťažšie než by sa mohlo zdať. Vincent o tripe povedal, že stretol neuveriteľne veľa priateľských ľudí a na krajine ho fascinovala bohatá história vyvažovaná až futuristickou prítomnosťou. My len dodáme, že tieto pocity pomerne šikovne preniesol aj do videa. Cestovateľský film

Vincenta Urbana sleduj na jeho Instragrame alebo VimeuCestovateľský film

Zdroj: vimeo.com foto: reprofoto vimeo.com

Komentáre

komentáre

About Author

Rád objavujem nové miesta, krajiny. Život je najkrajší, keď odchádzam. Keď som na ceste späť? Radšej premýšľam na ďalším odchodom.

Pin It on Pinterest

Zdieľať túto stránku