Spomalená Kolumbia. Tak vídí túto krajinu filmár z Nemecka.

0

Krajina Južnej Ameriky je znám najmä kokaínom. No pre nás slušnejších je to miesto, ktoré sa dá objavovať aj na triezvo. Po prívlastku spomalená, budete túžiť najmä preto, aby ste precítili čo najviac z krajiny.

Kolumbia v spomalených záberoch. Nesmie chýbať káva, milí ľudia a, samozrejme, pláže, more či potápanie. Toto všetko Christian Grewe do svojho videa dostal. Zoberie vás na rýchly výlet touto jedinečnou krajinou a priblíži vám čo sám zažil. Ak by vám niečo na videu vadilo, tak jedine to, že je možno až priveľmi krátke. A možno je to aj dobre, aspoň vás nakopne a vyberiete sa objavovať to, čo vám v dva pol pol minách chýbalo.

Christian je kameraman a filmamker z Frankfurtu. Cestovateľské videá sú skôr jeho záľubou. Profesionálne sa venuje najmä reklame, móde, video propagácií priemyslu a tvorbe pre televízne stanice. Jeho vášňou je rovnako, ako pohybujúce sa obrázky, technika, vďaka ktorej dokáže pútavé videá ľudom ponúknuť.

zdroj: vimeo.com foto: reprofoto vimeo.com

Komentáre

komentáre

About Author

Rád objavujem nové miesta, krajiny. Život je najkrajší, keď odchádzam. Keď som na ceste späť? Radšej premýšľam na ďalším odchodom.

Pin It on Pinterest

Zdieľať túto stránku