Slovak Lines posilňuje dopravu na lyžovačky počas jarných prázdnin

0

Pri príležitosti blížiacich sa voľných dní pripravil dopravca Slovak Lines rozšírenie liniek autobusovej dopravy vhodných na rodinné lyžovačky a výlety. Pre cestujúcich napríklad posilní ponuku spojov na neďalekú Pezinskú Babu na hrebeni Malých Karpát.

Autobusy Slovak Lines budú aj v čase jarných prázdnin – od soboty 18. do nedele 26. februára – voziť každý deň lyžiarov na Pezinskú Babu či do rakúskeho zimného strediska Stuhleck.

Na Pezinskú Babu budú však navyše premávať aj špeciálne spoje prímestskej autobusovej dopravy Slovak Lines v smeroch z Malaciek a Pezinka. Na lyžovačku sa môžete odviezť autobusom so skiboxom určeným špeciálne na prepravu lyží. Posilové spoje sú doplnené do cestovného poriadku. Na zastávkach, z ktorých spoje odchádzajú a takisto na webstránke Slovak Lines sú v špeciálnom cestovnom poriadku tieto spoje vyznačené značkou v tvare snehovej vločky.

slovak lines

 

Lyžiarske stredisko sa nachádza 12 kilometrov od mesta Pezinok. Vďaka polohe na hrebeni Malých Karpát je popri lyžovačkách obľúbeným miestom aj pre ďalšie zimné športy či výlety a prechádzky v prírode.

„Autobusové spojenia vždy prispôsobujeme dopytu cestujúcich. Naše dlhodobé skúsenosti potvrdzujú, že práve rodiny s deťmi majú silný záujem o lyžovačky či výlety autobusom v priebehu voľných dní. Zároveň sme v čase jarných prázdnin už teraz pripravení posilniť osvedčenú linku do Viedne a na letisko Schwechat, ktorá premáva každý deň, každú hodinu z autobusovej stanice Mlynské nivy,“ dopĺňa generálny riaditeľ Slovak Lines Peter Sádovský.

Do Rakúska so zvýhodneným skipasom

Mnohých obyvateľov Bratislavy a okolia lákajú na východ Rakúska výborné podmienky na lyžovanie, bežkovanie či pestrá ponuka osvedčených služieb. Súčasťou zvýhodnenej zimnej ponuky Slovak Lines je doprava autobusom do strediska Stuhleck spolu s lyžiarskym skipasom za zvýhodnenú cenu.

Cestovné lístky vrátane skipasu sa dajú zakúpiť pohodlne a rýchlo na webe www.slovaklines.sk. Rovnako je pre cestujúcich dostupný nákup v pokladniach na autobusovej stanici Mlynské nivy, odkiaľ z nástupišťa č. 13 premávajú „lyžovačkové“ spoje.

Počas jarných prázdnin Bratislavského kraja v dňoch 20. až 24. februára budú všetky spoje prímestskej autobusovej dopravy jazdiť v prázdninovom režime. Linky Slovak Lines tak budú premávať rovnako ako v pracovné dni, okrem spojov označených v cestovnom poriadku pri „kladivkách“ symbolom „10“.

Komentáre

komentáre

About Author

Pin It on Pinterest

Zdieľať túto stránku