Sexturizmus: Kam sa vyberie nadržaný turista?!

0

Krajiny nášho rebríčku ponúkajú prírodu, históriu, architektúru, odlišnú kultúru, prípadne fantastickú gastronómiu. A ako bonus po tom všetkom poriadne divoké noci s miestnymi ženami. Sexturizmus tu prosperuje aj napriek občasnej ilegalite prostitúcie.

Kambodža

sexturizmus

Krajina s veľmi zaujímavou kultúrou, nádhernou prírodou a akýmsi tajomstvom. Proste exotika. Hľadať však sexturistické destinácie, zrejme by vás nenapadlo zablúdiť práve sem. A predsa! Prostitúcia je tu nelegálna, zisky z nej rastú spolu s prílivom turistov. Ako to najviac chutí Kambodžankám sa najlepšie dozviete Siem Reap a Phnom Penh. V týchto mestách sa prostitútky poflakujú po uliciach. Tie viac prefíkané si vás samé nájdu v kluboch. Avšak aj napriek tomu, že sex tu stále viac zarába práve vďaka turistom, drvivou väčšinou zákazníkov miestnych dám lásky sú domáci.

Holandsko

sexturizmus

Hlavné mesto krajiny tulipánov je preslávené uvoľnenou zábavou na viacero spôsobov. Amsterdamská Red Light District je doslova povinnosť každého turistu. Teda aspoň si ju pozrieť. Preslávená červená ulička bola viackrát v ohrození, predsa len nie je morálne úplne košér, no vzhľadom na príjmy, ktoré tvorí sa vždy v prísnych zákonoch našla medzierka, aby prežila. A darí sa jej. Posledné roky ukazujú zvýšenie príjmov práve zo sexturizismu. Aj keď dajte si pozor. Nie jeden vyznavač tejto zábavy priznal, že treba dlho vyberať, aby ste si potom nespytovali svedomie, na akej príšere ste sa to povozili.

Dominikánka republika

sexturizmus

Ste presvedčený o tom, že “Dominika” je populárnou dovolenkou destináciou pre nádherné pláže, perfektné počasie a nízke ceny? Možno u nás! Vo svete ju na popredné priečky dovolenkových destinácií radí najmä fakt, že je tu legálna prostitúcia. Hrdí sa prívlastkom krajiny s najrýchlejšie sa rozvíjajúcim sexturizmom. V lascívnych turistických rebríčkoch Dominikánskej republike však stále nepatrí prvé miesto. Ak sa chcete dospelácky zabaviť, navštívte mestá Sousua alebo Boca Chica. Sofistikovanejšie sú rezorty Don Juan Beach Resort a New Garden Hotel.

Španielsko

sexturizmus

Boli ste a nezdalo sa vám? Nuž španielsky turizmus tvoria najmä Barcelona, Madrid a párty ostrov nerestí Ibiza. Keď sa zotmie párty na všetkých troch spomenutých miestach doslova explodujú. K tomu nejaké panáky, trochu drog a prefíkané predajkyne sexuálnych služieb môžu vyraziť na bojové pole. Cez deň nevinne vyzerajúce miesta sa po zotmení menia na centrum plateného sexu. Jasným dôkazom je La Rambla v Barceone a Gran Via v Madride. Ibiza? Všade kam sa pozriete.

Filipíny Sexturizmus

sexturizmus

Ak chcete ísť na istotu, tak si do zoznamu poznačte Manila, Boracay, Olongapo City a Angels City. Určite sa vám nestane, že ak máte chuť, hľadali by ste dlhšie ako dvadsať minút. Prostitúcia je tu nelegálna, no zároveň tvorí najväčší finančný príjem krajiny. Teda zákon nezákon podniká sa vo veľkom. Avšak pomerne sofistikované. Na ulici nenájdete nič. Všetko je sústredené v baroch alebo v masážnych salónoch.

Brazília Sexturizmus 

sexturizmus

Sex a Brazília? A prekvapí to vôbec niekoho? Spomeňte si na karnevalové kostýmy alebo ultra maličké bikiny, ktoré majú pôvod práve v tejto krajine. Áno, nádherne opálené ženské telá boli zrejme prioritou pri vymýšľaní týchto plaviek, ale ruku na srdce… Avšak toto by neradilo Brazíliu medzi top sexturistické destinácia. Najväčšiu zásluhu má legálna prostitúcia. Dôležitým upozornením je, oddávajte sa tancom lásky na miestach určených pre turistov. Ak ste fajnšmeker, ktorý by si rád doprial niečo striktne lokálne, rýchlo na to zabudnite. Ak turista vybočí z turistických lokalít oberú ho o všetko čo má. Nie len v bordeloch, proste len tak na ulici. Neotáľajte však pridlho. Blížiace sa športové oslavy, by mali krajinu zmeniť. Prostitúcií tu hrozí, že bude zakázaná.

Thajsko Sexturizmus

Táto Ázijská krajina, samozrejme, nemôže chýbať. Pri všetkej možnej politickej nekorektnosti povieme, že je to Mekka sexturizmu! Prostitúcia je tu paradoxne ilegálna, no rýchly a ľahký zárobok si cestičky nájde vždy. Najmä, keď takto štátna úradníčka zarobí za víkend pre celú rodinu a zmena zákonov by bola pre krajinu ekonomicky priveľmi zaťažujúca. Aby ste zbytočne nehľadali a priveľmi neriskovali, tak si to zamierte do miest Pattaya, Phuket alebo do štvrte Patpong v Banokou. Ale to ste už ostatne asi aj počuli.

zdroj: huffingtonpost.com, youtube.com foto: caribation.com, caribation.com, emaze.com, youtube.com, thedailybeast.com, dailymotion.comozy.com

Komentáre

komentáre

About Author

Rád objavujem nové miesta, krajiny. Život je najkrajší, keď odchádzam. Keď som na ceste späť? Radšej premýšľam na ďalším odchodom.

Pin It on Pinterest

Zdieľať túto stránku