Prízvuky Španielčiny: Najprv nebudete veriť, potom sa budete váľať smiechom!

0

Španielsky web magazín pre mladých preskúmal zrejme všetky prízvuky Španielčiny. Video, ktoré ponúkol, je geniálne po všetkých stránkach.

Učiť sa po Španielsky je určite perfektný nápad. Dohovoríte sa ako v Európe, tak v Latinskej Amerike. Naviac je tento jazyk veľmi živelný a celkom sexi.  Tiež sa vraví, že patrí medzi ľahké jazyky. Údajne, ak máte trochu talentu, tak ho zvládnete doma bez lektora. Takže prečo váhať?

Rôzne prízvuky Španielčiny sa nemusia zdať ako prekážka, no opak môže byť pravdou

Drobný zádrheľ tu však predsa len je. Čo španielsky hovoriaca krajina, to iný prízvuk. Nezdá sa vám to ako až tak veľká prekážka? Možno zostanete prekvapený, no môže sa vám stať, že na vás bude niekto rozprávať po Španielsky a vy nebudete vedieť identifikovať, ako rečou cudzinec rozpráva. Prízvuky Španielčiny

Joanna Hausmann, redaktorka španielskeho web magazínu The Flama, sa pozrela na jednotlivé španielske prízvuky a veľmi vtipne ich prezentuje vo videu nižšie. Ak ste sa o túto stránku Španielčiny nikdy nezaujímali, budete valiť oči. Ak pre vás nejde o žiadnu novinku, tak sa perfektne pobavíte. Ale nechceme zbytočne prezrádzať. Play, please! Prízvuky Španielčiny

zdroj: theflama.com foto: reprofoto youtube.com

Komentáre

komentáre

About Author

Rád objavujem nové miesta, krajiny. Život je najkrajší, keď odchádzam. Keď som na ceste späť? Radšej premýšľam na ďalším odchodom.

Pin It on Pinterest

Zdieľať túto stránku