Fotogaléria

Vršatec galeria

Pri návšteve Vršatca sa mi podarilo nafotiť fotky, ktoré zachytávajú krásu Bielych Karpát, Vršatecké bradlá, Vršatecké podhradie, vrch Chmeľov...

Autor: Jozef Terem

 

Krásy Slovenska

Fotky zachytávajú krásy Slovenska. Historické pamiatky, architektúra a šport. Dedinu Malé Borové, Plavecký hrad, Vysoké Tatry, Malé Karpaty...

Autor: Jozef Terem

Dobrodružná Afrika

Objavovali sme krásy Afriky, exotickej prírody a divokých zvierat v spoločnosti Petra "Becka" Ondrejoviča.

Autor: Peter Becko Ondrejovič

Portugalský hrad de Feira

Hrad de Feira v Portugalsku nájdete v meste Santa Maria de Feira, ktoré sa nachádza na polceste medzi Portom a Aveirom. A jeho návšteva stojí celkom určite zato...

Mozambik

Tie najkrajšie pláže východnej Afriky sú práve na pobreží Mozambiku. Pláž v Tofo, Vilanculo a ďalšie. O tom svedčí aj táto fotogaléria.

Autor: Jozef Terem

Západná Papua - praveký raj

Nezabudnuteľné dobrodružstvo! Návšteva ostrova Nová Guinea, konkrétne oblasti Západná Papua, kde dnes žijú potomkovia kanibalov v ich pôvodnom životnom prostredí.

Autor: Jozef Terem

Dobrodružná dovolenka vo Venezuele

Partička pod vedením Becka sa vybrala spoznávať krásy Venezuely ako najvyšší vodopád Salto Angel, Deltu Orinoca, stolovú horu Roraima, či vodopády v Canaime... Tu je výber najlepších fotiek.

Autor: Peter Becko Ondrejovič

Maurícius, plážová dovolenka snov

Maurícius je nazývaný aj ako perla Indického oceánu. A niet sa čo čudovať, veď na malom ostrove je 300 kilometrov nádherných pláží s tým najjemnejším pieskom. Pre lepšie predstavu si pozrite tieto fotky.
Autor: Stano Tomka

Stredoveký Avignon

Avignon je historické mesto na juhu Francúzska v kraji Provensálsko. Mesto založili ešte starí Rímania a dnes je vďaka svojim nesmiernym historickým pamiatkam pod ochranou UNESCO.

Foto: Jozef Terem

Najväčšie lákadlá Číny

Najväčšie lákadlá Číny v našej fotogalérii. Šanghaj, terakotova armáda, Shaolin, Veľký čínsky múr... Cestujte po Čína prostredníctvom týchto pekných fotiek.
Autor: Jozef Terem

Pieniny: Zimný splav na Dunajci

O tom, že Dunajec v prekrásnych Pieninách možno splavovať nielen na pltiach ale aj v raftových člnoch a nielen v lete ale aj zime, svedčí nasledujúca fotogaléria.

Autor: Jozef Terem

Guatemala, krajina indiánskych tradícii

Guatemala je krajina s množstvom pôvodného indiánskeho obyvateľstva. Na každom kroku tu vidno indiánske tradície, kroje, sviatky... Jednou z najtradičnejších častí je okolie sopečného jazera Atitlan a farebné trhy v Chichicastenango.

Autor: Jozef Terem

Mallorca ako outdoorový raj

O tom, že ostrov Mallorca je vhodným miestom aj pre rôzne outdoorové športové aktivity a nielen pre chytanie bronzu a na pitie piva, svedčí táto adrenalínová fotogaléria.

Autor: CK Kudrna

Najkrajšie zákutia severného Nórska

O tom, že Nórsko je krásna krajina netreba nikoho presviedčať. No sever Nórska je hádam najkrajší. Hoci sa tam veľmi nedá kúpať v mori, o zábavu je tu postarané hlavne vďaka krásnej prírode.

Foto: Jozef Terem

Pin It on Pinterest

Zdieľať túto stránku