Čo si všímať pri výbere miesta na svadobnú hostinu?

0

Príprava svadby je pre budúcich novomanželov milá povinnosť. Neraz sa už stalo, že mnohým snúbencom prekazili prípravy svadby maličkosti, ktoré by sa ani nemuseli stať. Ak hľadáte pekné a zároveň veľmi útulné miesto pre vašu svadobnú hostinu, všímajte si tieto veci a vyvarujte sa zbytočným komplikáciám, ktoré by vám mohli prekaziť dobrý pocit z vašej svadby.

Lokalita

V prvom rade si všímajte lokalitu. Nemalo by to byť ďaleko od domova a ďaleko od príjazdovej cesty. Samozrejme, svadba na lúke má svoje čaro, avšak organizácia je podstatne komplikovanejšia ako svadba v interiéri nejakého hotela / penziónu. Najlepšie svadby predsa len bývajú v svadobných hoteloch a ak aj vy po takej túžite, s rezerváciou termínu príliš neotáľajte. Termín by vám mohol ľahko ujsť.

Cena

Okrem lokality si všímajte aj ceny. Niektoré pekné hotely poskytujú lacné ubytovanie a na úrovni a niektoré naopak drahé a nepekné. Myslite na to, že hneď prvú ponuku, ktorá vás zaujme, nemusíte brať. Pozerajte, zisťujte, informujte sa. Ide predsa o svadobný deň a akékoľvek zaváhanie v tomto prípade nepripadá do úvahy. Mohlo by vás to stáť viac ako peniaze vyhodené za prenájom priestoru.

Kapacita

Po lokalite a cene si všímajte aj kapacitu miesta. V prípade, že bude počet hostí vyšší ako kapacita, budete musieť premýšľať nad iným miestom. Zisťujte si ešte pred rezerváciou kapacitu miesta a vyhnite sa zbytočným komplikáciám.

Priestorové usporiadanie

Okrem vonkajšieho vzhľadu budovy je dôležitý aj interiér a priestory, v ktorých bude samotná hostina prebiehať. Priestor by mal byť súmerný, mal by tam byť dostatočný počet okien (alebo dobré vetranie), kuchyňa by nemala byť moc ďaleko od sály, mal by tam byť priestor na kapelu, podlaha nesmie byť šmykľavá a nemal by byť problém s výzdobou.

Pri vyberaní miesta na svadobnú hostinu musíte byť 100% sústredení, aby sa nestalo, že pri pozeraní fotiek z vyzdobených svadobných fotoalbumov ostanete zhrození z okolia, v ktorom ste oslavovali. Treba rátať s tým, že nie všetko bude dokonalé. Musíte ale vynaložiť veľa energie, aby svadobná hostina spĺňala vaše požiadavky.

Komentáre

komentáre

About Author

Pin It on Pinterest

Zdieľať túto stránku