Cestujte za futbalom

0

Zažiť svetový futbal na vlastnej koži chce takmer každý druhý muž a chlapec. Vidieť svoju hviezdu, vdýchnuť atmosféru a zažiť ten neopakovateľný zážitok samozrejme môžete aj vy. Treba len vedieť filtrovať ponuky na zápasy.

Mnohé cestovky, ale aj súkromníci sa predbiehajú v tom, kto predá výhodný lístok na zápas kvalitného európskeho klubu. Dávajte si ale pozor na výber, aby ste namiesto ubytovania letenky neostali oklamaní a doma pred televíziou.

Liga Majstrov naživo

Získať lístky na finále Ligy Majstrov, ktoré sa bude konať v Cardiffe vo Walese, bude veľmi komplikované. Samozrejme, že len v tom prípade, ak ho budete zháňať deň – dva pred zápasom. 70 000 ľudí zažije neopakovateľný zážitok. Ak ho chcete zažiť, radšej si začnite už teraz rezervovať aj ubytovanie a aj letenky. Vychutnajte si výlet do tohto waleského mestečka a zažite neopakovateľný zážitok.

Real Madrid

Biely Balet tohtoročnú sezónu nezaháľa a podáva famózne výkony. Ak chcete zavítať na zápas bieleho baletu a vychutnať si ich balet naživo, rezervujte si lístky na zápasy Realu Madrid. Budete si môcť pozrieť terajšieho trénera a bývalého futbalistu Zinedina Zidana a samozrejme aj jeho terajšie hviezdy, ktoré podávajú stopercentné výkony. Už sa nemusíte dívať len na plagáty futbalistov. Vďaka Futbaltour ich budete môcť vidieť aj na vlastné oči.

Barcelona

Futbaltour pripravil nielen pre fanúšikov Realu skvelé ceny. Okrem toho umožňuje vidieť zápasy odvekého rivala Realu Madrid – Barcelony. Tím FC Barcelony hrá najbližšie zápasy aj s Átleticom Madrid, Granadou, Sevillou, ale aj s odvekým rivalom – Realom Madrid. Ktorý zápas by ste chceli vidieť? Cestujte za futbalom s futbaltour.sk a zažite európsky futbal na vlastné oči.

Komentáre

komentáre

About Author

Pin It on Pinterest

Zdieľať túto stránku