Airbnb ponúka noc so žralokmi zadarmo

0

Airbnb ponúka stráviť jedinečnú noc pod hladinou vody v obklopení 35 žralokov. A to zadarmo – ak sa na vás však usmeje šťastena.

Svetovo najpopulárnejší web so zdielaným ubytovaním, Airbnb, ponúkol zrejme najcoolovejšie prenocovanie vôbec. Dvojlôžková izba je zariadená v kruhovom sklenenom akváriu pod hladinou vody. V okolí akvária pláva 35 žralokov.

56fad619e4b0d3dcac2de389_1280x720_F_v1

Prespať jednu noc v tejto naozaj jedinečnej “izbe” vo francúzskom Aquarium de Paris môžete dokonca zadarmo. Všetko čo musíte spraviť je rezervovať si ubytovanie v žraločom tanku z 11. na 12. alebo z 12. na 13. apríla 21016 a ste automaticky zaradený do súťaže. K rezervácií však musíte priložiť esej v rozsahu 50 až 550 slov, v ktorej sa predstavíte a opíšete, a tiež vysvetlíte prečo práve vy by ste mali získať noc medzi žralokmi zdarma. Všetky podmienky musíte splniť do 3. apríla 216 do 23:59 CET.

airbnb

Kruhová miestnosť s 360 stupňovým výhľadom na žraloky je 10 metrov hlboká a ponorená v troch miliónoch litrov vody. O víťazov sa bude starať veľmi nekonvenčný ochranca prírody, a najmä žralokov, freediver Fred Buyle. Ten vás príde osobne pozdraviť, avšak z druhej strany presklenej steny, a zabaví vás tancom so žralokmi.

airbnb

Žraločí tank má svoje striktné pravidlá. Po zotmení žiadne selfie ani iný spôsob fotografovania, žraloci sú veľmi citliví na svetlo, nesmiete sa ísť potápať ani plávať, obzvlášť nie po zotmení a nesmiete byť námesačný.

airbnb

Aké pravidlá stanovila Airbnb pre prenocovanie?

Do súťaže sa môže prihlásiť ktokoľvek z celého sveta, okrem zopár krajín na ktoré US uvalila embargo. Inak musíte spĺňať tiež zopár podmienok. Musíte byť starší ako 18 rokov a mať dostatočnú kondíciu, aby ste zvládli pohyb po rebríku, pomocou ktorého sa dostanete do a zo spálne. Presklenný valec, na dne ktorého vás už teraz čaká veľmi príjemne postlaná dvojlôžková posteľ, má maximálnu únosnosť 190,5 kilogramu. Toaletu budete musieť využiť Fredovu.

airbnb

Prihlásiť sa môžete na stránke súže, kde budú tiež 9. 4. 2016 vyhlásení víťazi. 

zdroj: theverge.com, airbnb.com foto: theverge.com, metro.co.uk, aol.com

Komentáre

komentáre

About Author

Rád objavujem nové miesta, krajiny. Život je najkrajší, keď odchádzam. Keď som na ceste späť? Radšej premýšľam na ďalším odchodom.

Pin It on Pinterest

Zdieľať túto stránku