10 krajín, kde sú najkrajšie ženy sveta

0

Každá krajina sveta má svojich ľudí, svoje ženy, ktoré sú istým spôsobom krásne. Aj keď je takýchto krajín skutočne veľa, predsa len Vám tento raz prinášame rebríček desiatich krajín, kde nájdete tie najkrajšie ženy. Tieto hodnotenia boli posudzované na základe kvality žien, mužského hodnotenia a ľahkosti so ženami komunikovať. Čítajte ďalej a sami sa rozhodnite, ktorú krajinu budete chcieť okamžite navštíviť.

Švédsko

Švédsko sa radí na prvé miesto hádam v každom zozname. Čo sa predsa môže stať, keď vidíte modelku ako pracuje v obyčajnom obchode? Švédky sú vysoké, majú blond vlasy, žiarivo modré oči a nie sú len krásne, ale aj vysoko vzdelané. Zdá sa, že ulice Štokholmu – hlavného mesta Švédska sú doslova preplnené týmito krásnymi ženami. V skutočnosti je naozaj tak – Švédky sú veľmi krásne a ich silná a zmyselná osobnosť ich robí ešte príťažlivejšími.

ęvÚdsko

Argentína

Argentína je bežcom v zozname. Každá tretia žena, ktorú stretnete v Buenos Aires je modelka, ktorá čaká na objavenie. Argentína ma nie len najkrajšie ženy v Južnej Amerike, ale aj v celej západnej pologuli. Na argentínskych ženách je skutočne niečo magické – môže to byť vďaka ich skvelej móde alebo romantickej kultúre. Alebo jednoducho preto, že sú to vysoké ženy s nápaditou krásou.

ArgentÝna

Ukrajina

Ukrajinské ženy sú známe tým, že sú žiadané pri medzinárodnej manželstvách a pri „rande priemysle“. Taktiež sú známe pre zásielkové nevesty. Ukrajinky majú skvelý zmysel pre obliekanie sa (aj keď sú oblečené iba sporo!). Sú fyzicky fit a nesmierne krásne. Ale je to všetko to, čo sa skrýva za krásou žien žijúcich na severnom pobreží Čierneho mora?

Ukrajina

 Rusko

Rusko je domov niektorých najlepších žien na svete. Samotná Moskva v sebe ukrýva toľko krásnych tvárí, koľko nemajú ani Spojené Štáty. Nie je to len ich výška, blond vlasy a modré oči, ktoré ich robia krásnymi, rovnako je to aj ich ústretovosť. Rusky majú nádherne zdvihnuté čeľuste, ktoré ich robia neuveriteľne krásnymi celých 4000 míľ od Moskvy až po Sibír.

Rusko

 Bulharsko

Bulharsko je jedna z krajín bez protidrogového zákona, lacnej vodky a tých najkrajších pláží. Je domovom niekoľkých najlepších lyžiarskych stredísk, známych miest a ešte niečo – sú tam nádherné ženy! Najzvláštnejšou vecou na Bulharkách je, že sú často vysoké, majú bledú pleť, tmavé vlasy a fascinujúce modré alebo zelené oči.

Bulharsko

Južná Kórea

Južná Kórea je druhým štátom na zozname. Táto krajina je v zajatí krásy a šialenstva juhokórejských žien, ktoré majú povesť byť najvýznamnejšími v Ázii. Kórejský vzhľad s vysokými lícnymi kosťami a obrysmi sochy sú v móde od Šanghaja až po Singapur. Južná Kórea je prominentnou krajinou Ázie známa ako kultúrna ikona. Mladé kórejské pop skupiny, ich módne trendy a televízne seriály sú známe po celom svete.

Jużnß Kˇrea

Kolumbia

Na kolumbijských ženách je určite niečo neobyčajné. Tieto ženy sú mimoriadne hrdé na svoju krásu a väčšina z nich vystupujú ako modelky. Hoci celosvetová pozornosť zo súťaže Miss Universe sa sústreďuje predovšetkým na kolumbijského suseda Venezuelu, pokiaľ ide o bežné dievčatá na ulici, v Kolumbii nájdete predsa len krajšie dámy ako vo Venezuele.

Kolumbia

Dánsko

V Dánsku je obrovská šanca, že tam nájdete tú najkrajšiu ženu akú ste kedy mohli stretnúť. Dánsko je vstupnou krajinou do Škandinávie, a týmto naozaj nesklame. Krásne dievčatá s blond vlasmi a modrými očami Vás v tejto krajine zaujmú viac ako čokoľvek iné, čo sa v tejto krajine nachádza.

Heidi Albertsen

India

Indické ženy majú perfektnú kombináciu krásy a zmyselnosti, ktorá je vzácna aj medzi ostatnými národmi. V Indii žijú tie najkrajšie víťazky – skvelým príkladom je bývala Miss World Aishwarya Rai Bacchan. Napriek tomu, že túto súťaž vyhrala už pred mnohými rokmi, táto indická modelka je stále považovaná za jednu z najkrajších žien sveta.

India

Kanada

Montreal v Kanade je naozaj jedno z najlepších svetových miest, ktoré je preplnené krásnymi ženami. Kanada vlastní množstvo univerzít a mnoho  Kanaďaniek ma skvelý zmysel pre módu. Aj keď existuje množstvo vecí, ktoré sa v Kanade oplatí pozrieť, prívetivosť ľudí a krása miestnych žien taktiež stoja za to.

Kanada

 

Komentáre

komentáre

About Author

Pin It on Pinterest

Zdieľať túto stránku